2020 będzie twoim najlepszym rokiem!


Kurczę jak ten czas leci. Wydaje mi się, że to jakby wczoraj witaliśmy nowe tysiąclecie, a tu nagle się okazuje, że w trakcie tego codziennego zamieszania, jakim jest nasze życie, dwadzieścia lat przeleciało jakby nic i zaczynamy nową już trzecią dekadę tysiąclecia.

Nowa dekada oznacza oczywiście nowe cele. To nowa okazja do rozwoju i do ulepszeń. Zaczynamy jak od nowa, jak z czystą niezapisaną kartką papieru. Ba, nowa dekada to nie tylko nowa kartka. To cały nowy zeszyt, gruby album właściwie!

Zanim jednak zadecydujesz o co będziesz walczyć tego roku, pamiętaj proszę, że to co zamierzasz, ta „Nowa Ty” nie stanie się w ciagu dnia, albo w ciągu tygodnia. Najbardziej skutecznym sposobem na osiąganie wielkich ambitnych celów jest w dalszym ciągu podążać za celami małymi kroczkami. Miej więc przed oczami te duże cele, ale zacznij realizację od małych – buduj przyszłość opierając się na tych mniejszych cegiełkach.

Na początek warto się zastanowić gdzie jesteśmy. A więc kiedy już się otrzepiesz z konfetti, kiedy po już wrócisz do codziennego trybu życia po noworocznych fajerwerkach, przeznacz pół godziny czasu na to by przyjrzeć się temu co się wydarzyło w roku 2019. Co napawa cię radością kiedy wspominasz ubiegły rok? Kiedy już zdasz sobie z tego sprawę stwórz swoje nowe cele tak, żeby te swoje swoje radości i szczęście pomnożyć w nowym roku. Bo to właśnie osiąganie celów, które dodają nam radości i szczęścia ma najwięcej sensu.

Z całego serca, życzę Wam Kochani wszystkiego najlepszego w tym Nowym Roku i w Nowej Dekadzie. Mam nadzieję, że ten rok będzie dla Ciebie najlepszym rokiem w (dotychczasowym) życiu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na 2020 będzie twoim najlepszym rokiem!

  1. Łukasz pisze:

    Pani Wandziu,

    po tych kilku latach, gdy już raz na zawsze pozbyłem się wszystkich negatywnych przekonań, nawyków i toksycznych znajomych z mojego życia, obrałem sobie za cel zdobycie wolności finansowej do końca obecnego roku.

    W tym celu chciałem sobie odświeżyć materiał z Pani programów. Niestety, zauważyłem, że nie ma już do nich dostępu (nota bene zakupiłem je wszystkie). Chciałbym wiedzieć, czy te programy powrócą?

    Pozdrawiam serdecznie! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *