Sekrety Powodzenia – jak to się zaczęło..

Lata temu, kiedy w kraju zapanowała pokomunistyczna odwilż, zaczęłam znowu pisać po polsku. Muszę przyznać, że po latach sporadycznego tylko kontaktu z językiem polskim było to dość pracochłonne przedsięwzięcie. Ale zmiany w Polsce były taka ogromna podnietą, że nie mogłam się powstrzymać od tego by podzielić się wiedzą, która zmieniła moje życie, a która wówczas była w Polsce prawie nieosiągalna. W tamtych latach nikt inny nie pisał na takie tematy.

W rezultacie „Sekrety Powodzenia” stały się jedną z najpopularniejszych serii w historii tygodnika „Przekrój”. Samo to dało mi oczywiście ogromną satysfakcję. Ale największą nagrodą były listy, które otrzymywałam od czytelników w Polsce. „Sekrety Powodzenia” zmieniały życie wielu ludzi i dodawały im otuchy w najtrudniejszym chyba do przetrwania okresie powojennej Polski. Ostatnio „Przekrój” udostępnił archiwum – możesz się więc zapoznać z „sekretami” w oryginalnej wersji….


1. Wyznaczanie Kierunku
2. Krok za krokiem
3. Jak wygrywać pertraktacje
4. Jak znosić krytykę5. Jak się widzisz, tak cię piszą6. ABC Małego Biznesu7. Siedem Mitów o Biznesie8. Siła Podświadomości9. Jak się dać lubić10. Sztuka Kierowania Ludźmi >11. Próba Kwintesencji

No comments yet... Be the first to leave a reply!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *